Sitemizde suan toplam 2607 film bulunmaktadir.
tr

Oğlan Bizim Kız Bizim Yerli Filmini Full HD izle

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Oğlan Bizim Kız Bizim Yerli Filmini Full HD izle

Oğlan bizim kız bizim izle filminde geçen yıl vizyona giren ve çok beğenilen bir romantik komedi olarak karşımıza çıkıyor. Bambaşka iki insanın içine çekildiği bir aşkın öyküsü olan Oğlan Bizim Kız Bizim izle ile hem eğlenecek hem de hayal kırıklığını yaşayacaksınız.
Yıllardır sevgilisinden evlilik teklifi bekleyen Zeynep artık ilişkilerinin evliliğe gitmesi gerektiğine inanmaktadır. Sevgili ile romantik bir buluşmada kesin gördüğü evlilik teklifi yine gelmeyince Zeynep büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Hayatında hiçbir şeyin yolunda gitmediğini düşünen Zeynep katıldığı bir radyo programı yarışmasından Antalya’da bir tatil kazanır. Hayatının yoluna girmeye başladığını düşünen Zeynep bu tatilin onun için iyi bir fırsat olduğunu ve kafasını dağıtacağına inanır. Ancak işler hiç de öyle gitmeyecektir. Aynı yarışmayı kazanan Barış ile daha havaalanında karşılaştıkları ilk andan itibaren kavga etmeye başlayacaktır ve aralarındaki bu tartışmalar bütün tatil boyunca sürecektir.
Tatil boyunca sevgilisinin ona tekrar döneceğini düşünen Zeynep bir yandan ümitlerini kaybederken diğer yandan oto tamircisi olan Barış ile sürekli didişmektedir. Barış son derece kültürlü ve neşeli birisidir ve aralarında didişme Zeynep’in kaybettiği umutlarını yeniden filizlendiren ve onu aşka inandıran bir hale dönüşmeye başlar. Aralarında bir şey olamayacağını düşünseler de her ikisi de çaresizce bir aşka doğru sürüklenmeye başlarlar. Eğlencenin, hayal kırıklığının, dramın ve romantizmin dolu dolu yaşandığı filmde siz de yeniden aşık olacak, aşka inanacaksınız.

Yapım: 2016, 2017 Türkiye

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Semra Dündar

Oyuncular: Aras Aydın , Melis Babadağ , Bala Atabek , Emrah Şahan , Mustafa Şen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 


Sayfa da 63 sorgu var. 0,417 saniyede yüklendi.

mobil film izle